Umay Ajans ve Polo Organizasyon İş Birliği: Basın Bülteni

Umay Ajans ve Polo Organizasyon İş Birliği: Basın Bülteni

Umay Ajans, Polo.com.tr’nin Dijital Dönüşümünde Başrol Oynuyor

İstanbul, [18.10.2023] –

2015 yılında kurulan UA Creative Agency, başarılı tasarım projeleriyle kendini kanıtlamış sektördeki öncü ajanslardan biri olarak bilinir. Umay Ajans, müşterilerine sunduğu web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya optimizasyonu, dijital pazarlama ve e-ticaret çözümleri gibi hizmetlerle dijital dünyada fark yaratma vizyonuyla hareket etmektedir.

Polo Organizasyon hakkında: Polo Organizasyon, butik hizmetler sunan ve özel projeler geliştirerek ihtiyaçları karşılamak amacıyla kurulmuş yaratıcı ve güvenilir bir organizasyon ortağıdır. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde projelerin tüm detaylarını tek bir elden planlayıp gerçekleştirme konforunu ve güvenini sunar.

Polo Organizasyon, sektör lideri firmalarla sürdürdüğü istikrarlı profesyonel ilişkileri sayesinde kazandığı deneyimleri yaratıcı fikirlerle birleştirerek, çözüm odaklı stratejisi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla ulusal organizasyonlara “POLO” imzasını atmaya söz veriyor.

Umay Ajans, Polo Organizasyon’un dijital dönüşümünü üstlenmekten gurur duyuyor. Web tasarımı, kurumsal kimlik, dijital pazarlama ve e-ticaret çözümleriyle Polo.com.tr‘nin dijital varlığını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Umay Ajans Kurucusu Murat Tekmen yaptığı açıklamada “Umay Ajans ve Polo Organizasyon işbirliği, yaratıcılığın ve inovasyonun mükemmel bir örneğini sunuyor. Polo Organizasyon’un dinamizmi ve yenilikçiliği, dijital platformda da kendini gösterecektir,” dedi.

Bu işbirliği ile Polo.com.tr’nin dijital platformu, marka kimliğiyle uyumlu bir şekilde geliştirilerek müşterilere çekici bir platform sunacaktır.

Daha fazla bilgi için Umay Ajans ve projeleri hakkında https://www.umayajans.com/projeler/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Basın iletişimi ve daha fazla bilgi için:
Medya İletişimi için Ayça Diril ile ayca.diril@umayajans.com adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Umay Ajans Takes the Lead in Polo.com.tr’s Digital Transformation

Istanbul, [18.10.2023] –

UA Creative Agency, founded in 2015, is recognized as one of the pioneering agencies in the industry, having proven itself with successful design projects. Umay Ajans operates with a vision to make a difference in the digital world, offering services such as website design, corporate identity design, social media optimization, digital marketing, and e-commerce solutions to its clients.

About Polo Organizasyon: Polo Organizasyon is a creative and reliable event partner established to respond to your needs through special projects within the framework of boutique services. Through its broad range of services, it provides the comfort and confidence of planning and executing all the details of a project from a single source.

Polo Organizasyon, through its steady professional relationships with industry-leading companies, combines its gained experiences with creative ideas. With a solution-oriented strategy and a customer satisfaction-focused approach, it pledges to put the “POLO” signature on national events.

Umay Ajans is proud to take on the digital transformation of Polo Organizasyon. We aim to enhance Polo.com.tr‘s digital presence through web design, corporate identity, digital marketing, and e-commerce solutions.

“The collaboration between Umay Ajans and Polo Organizasyon showcases an excellent example of creativity and innovation. Polo Organizasyon’s dynamism and innovativeness will also shine through in the digital platform.” said Murat Tekmen, Founder of Umay Ajans.

With this collaboration, Polo.com.tr’s digital platform will be developed in harmony with its brand identity, presenting an appealing platform to customers.

For more information about Umay Ajans and their projects, please visit; https://www.umayajans.com/projeler/

For press inquiries or further information, please contact:
You can reach out to Ayça Diril for media inquiries at ayca.diril@umayajans.com

Bizimle çalışmak ister misiniz? Hemen teklif alın ve size ulaşalım.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Sitenizi test etmemizi
ister misiniz?