İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız ile birlikte tüm müşterilerimize en doğru yaklaşımı ve çözümü sunmak için büyük gayret gösteriyoruz.

İş Ortaklarımız
Google Partner

UA Creative Agency, Google Partner Premier statüsüne sahip bir tasarım ajansı olarak, Google Ads konusunda derin uzmanlık ve üst düzey performans sergilemenin yanı sıra müşterilerine bu alanlarda özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Bu prestijli tanımlama, ajansımızın müşterilerine dijital pazarlama stratejileri konusunda benzersiz bir avantaj ve rekabette öne çıkmalarını sağlayacak yenilikçi yaklaşımlar sunmasını sağlamaktadır.

Meta Business Partners

Meta Business Partners olarak, Meta’nın sunduğu çeşitli pazarlama araçları ve reklam çözümlerini kullanarak müşterilerimize yenilikçi ve etkili dijital reklam stratejileri sunmaktayız. Bu statü, ajansımızın Facebook, Instagram, Messenger ve WhatsApp gibi platformlarda marka bilinirliğini artırma, yeni müşterilere ulaşma ve satışları artırma konularında derinlemesine uzmanlık sağladığını göstermektedir.

Shopify Partner

UA Creative Agency, Shopify Partner olarak, e-ticaret alanında yenilikçi ve etkili çözümler sunan önde gelen bir tasarım ajansıdır. Shopify platformunu kullanarak müşterilerimiz için özelleştirilmiş web siteleri, temalar ve uygulamalar geliştirirken, müşterilerimizin dijital ortamda büyümelerine ve devamlı aylık gelir elde etmelerine yardımcı olmaktayız. Shopify’ın sunduğu çeşitli avantajlardan faydalanarak, müşterilerimizin çok kanallı platformlarda güvenli ve hatasız bir şekilde satış yapmalarını sağlamaktayız.

Amazon AWS Partner

UA Creative Agency, AWS Partner Network’a (APN) dahil olan bir tasarım ajansıdır ve Amazon Web Services’in (AWS) sağladığı teknolojileri, programları, uzmanlıkları ve araçları kullanarak müşterileri için çözümler ve hizmetler geliştirmektedir. Dünya genelinde 200’den fazla ülkeden 130.000’den fazla ortağı bünyesinde barındıran APN ile UA Creative Agency, yenilikçi çözümler sunma, teknik zorlukları aşma ve müşterilerine büyük değerler katma konularında AWS ile birlikte hareket etmektedir​.

WordPress VIP

UA Creative Agency olarak, WordPress VIP platformunu kullanarak müşterilerimize yüksek trafiğe sahip, görev açısından kritik ve içerik açısından zengin web siteleri için yönetilen hosting hizmetleri sunmaktayız. WordPress’in sunduğu kolaylık ve esnekliği, kurumsal düzeyde güvenlik ve ölçeklenebilirlik ile birleştiren bu uluslararası ödüllü tasarım ajansımız, otomatik saatlik yedeklemeler, proaktif güvenlik taramaları ve otomatik güncellemeler gibi yönetilen hizmetler sağlamaktadır. Büyük markaların tercih ettiği WordPress VIP üzerinde, UA Creative Agency; hızlı, güvenilir ve kesintisiz bir web deneyimi sunarak müşterilerinin dijital varlıklarını sorunsuz bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur

Adobe Solution Partner

UA Creative Agency, Adobe Solution Partner Bronze seviyesinde, müşterilerine Adobe Experience Cloud çözümleri etrafında pazarlama ve teknik hizmetler sunan uluslararası ödüllü bir tasarım ajansıdır. Bu statü, ajansımızın Adobe ile olan ortaklığını ve sektördeki uzmanlığını pekiştirirken, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet ve çözümler sunma kapasitesimizi göstermektedir.

Mailchimp Developer

Bu özel yetkinlik ile, müşterilerimizin MailChimp verilerini ve işlevlerini kendi veritabanları ve sistemleriyle sorunsuz bir şekilde entegre etmelerine, izleyici yönetimi ve kampanya analizleri gibi alanlarda derinlemesine özelleştirmeler yapmalarına olanak tanımaktayız. UA Creative Agency, MailChimp Dev araçlarını kullanarak, markalarımızın pazarlama stratejilerini optimize etmelerine ve hedef kitleleriyle daha etkili iletişim kurmalarına yardımcı olmaktadır.