SEO OPTİMİZASYONU
Arama Motoru Optimizasyonu

İngilizce tam karşılığı Search Engine Optimization (SEO) olan bu hizmetimiz ile birlikte, web sitenizi ve ürünlerinizi arama motoru sorgulamalarında en üst sırada görebilmeniz artık hayal değil.İşletmenizi / Web sitenizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

Günümüzde web sitelerinin ziyaretçi akışını sağlayan en büyük yardımcı etken arama motorları ve bu doğrultuda arama motorları içerisinde elde edilecek ilk sayfa sorguları ile büyük ziyaretçi hedeflerine ulaşmak oldukça mümkün. Yapacağımız SEO çalışmaları ile web sitelerinizi, ürünlerinizi, viral çalışmalarınızı üst sıralara taşıyoruz ve bunu yaparken geçici çözümleri kullanmaktan ziyade kalıcı ve sürekliliği olan çalışmaları tercih ediyoruz.NASIL YAPIYORUZ?

Artık firmanızın / şahsınızın en üst sıralarda yer alması hayal değil ve bunu sizinle birlikte gerçekleştirmek istiyoruz.


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

Hedeflediğiniz anahtar kelimeler için rekabet analizi ve size uygun / yüksek verimli anahtar kelimelerin kullanımı.

SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Kullanmakta olduğunuz web sitesini SEO için en uygun hale getiriyor ve site üzerindeki tüm düzenlemeleri yapıyoruz.

BACKLINK ELDE ETME

SEO için en önemli etkenlerden biri olan verimli ve kaliteli backlink'ler ile sıralamadaki yerinizi kalıcı olarak üst sıralara taşıyoruz.

RAPOR VE ANALİZ

Yapmış olduğumuz çalışmaların tüm detaylarını düzenli olarak raporluyor ve yapılması gereken ekstra çalışmaları sunuyoruz.
4x
sıralama da yükseliş


298%
organik trafik artışı


76%
Top 10 da yer alma


329%
sitede kalma oranı artışı
Projenizi birlikte hayata geçirelim mi?

Hayal ettiğiniz başarılara ulaşmanız için elimizden gelen desteği veriyoruz.


TEKLİF AL