Web Tasarım & Yazılım

web-tasarim-yazilim

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte hayatımıza giren yeni standartlar doğrultusunda hazırlanacak olan eşsiz web siteniz ve altyapısı ile geniş kitlelere hitap edebilecek, sizin için en doğru çözümü elde edebileceksiniz.

Sürekli gelişen internet teknolojilerini takip etmek, daha fazla fonksiyon ve esneklik sağlamak, HTML5 ve CSS3’ün yeni internet teknolojilerine kattığı değerlerin tümünü bir arada kullanarak, AJAX, jQuery gibi dinamik elementleri bir araya getirip özelleştirerek ve neticesinde oluşturulacak olan eşsiz tasarım elementlerini uygulayarak şahsınıza / firmanıza özel tasarım ve yazılım çözümleri ile sizi de müşterilerimiz aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Web Tasarım & Yazılım konsepti içerisinde artık kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve kartvizit tasarımı ve hatta sosyal medya danışmanlığı bir bütün olarak düşünülebilecek aşamada diyebiliriz. Bunun neticesinde Umay Ajans‘ın sunmuş olduğu tüm bu hizmetleri toplu bir paket olarak kendi şahsınız / firmanız için kullanabilir, sizler için üreteceğimiz özel çözümler ile çok daha esnek ve yaratıcı çözümleri, çok daha az maliyetle elde edebilirsiniz.

Günümüzde sosyal medya ile entegre olan web siteleri çok daha fazla sayıda ziyaretçi toplayabilmekte, E-Ticaret platformu kullanan kurumlar çok daha büyük cirolar elde edebilir ve ürünlerini daha büyük topluluklara ulaştırabilmektedir. Bunu gerçekleştirirken mutlaka Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz içerisinde yer alan özel çözümlerden faydalanmak ve bilinçli reklam çözümleri ile sosyal platformları desteklemek size büyük getiriler sağlayacaktır.


Web Tasarım & Yazılım ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda
Butik çalışmalara yoğunlaşan, öncesinde ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerin arkasında duran, genç ve dinamik bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Umay Ajans; Yaratıcı, yenilikçi, basitliği ve sadeliği ön planda tutmaya çalışan ve bunu yaparken kullanıcı deneyimini göz ardı etmeyen tasarım ajansıdır.
İletişim Formu

Mesajınız gönderildi, vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.