Sosyal Medya Yönetimi

sosyal-medya-yonetimi

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Facebook ve Twitter dahil olmak üzere sosyal medya yönetimi hizmetimiz sayesinde çok büyük kitlelere ulaşabilecek, sosyal medya raporlarınızı profesyonel kadromuzun analizleri ile değerlendirebilecek, gerçek internet reklamcılığının keyfini tadabileceksiniz.

Günümüzde sosyal medya ve sosyal medya araçları sayesinde ürünlerinizi, sayfalarınızı ve aklınıza gelebilecek her şeyi büyük kitlelere ulaştırabilmek oldukça mümkün. Peki bu noktada bize neden ihtiyaç duyacaksınız? Öncelikle geniş sosyal ağımız sayesinde sıfırdan başlamaktansa çok daha ileri bir noktadan tüm çalışmalarınıza start vermiş olacağız. Bununla birlikte geçen yıllar neticesinde elde ettiğimiz ve değer biçemediğimiz büyük tecrübelerimiz, sosyal medya konusunda gerçek anlamda akademik eğitim almış kadromuz ile size vaat edilenin ötesinde yaratıcı çözümler sunabilmekteyiz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sosyal medya projeleri ile hem ülke çapında hem global anlamda ses getiren projelere imza attık ve bir yenisini sizin veya firmanız için yapmak için can atıyoruz.


Sosyal Medya Yönetimi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda
Butik çalışmalara yoğunlaşan, öncesinde ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerin arkasında duran, genç ve dinamik bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Umay Ajans; Yaratıcı, yenilikçi, basitliği ve sadeliği ön planda tutmaya çalışan ve bunu yaparken kullanıcı deneyimini göz ardı etmeyen tasarım ajansıdır.
İletişim Formu

Mesajınız gönderildi, vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.