Mobil Uygulamalar

mobil-uygulama

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile büyük önem kazanan mobil uygulamalar ile büyük kitlelere ulaşabilir, uygulamalarınızı Google Play Store ve iTunes aracılığı ile müşterilerinize / okuyucularınıza sunabilirsiniz.

Günümüz teknolojisi ile şahsınıza ve kurumunuza özel mobil uygulamalar ile müşterilerinize veya okuyucularınıza rahatlıkla ulaşabilir, internet sitenizi mobil uygulamanız ile destekleyebilir veya tamamen yeni bir fikir ile mobil uygulamanızı hayata geçirebilirsiniz. Son yıllarda artan akıllı telefon ve tablet kullanımı ile birlikte Android tabanlı cihazlar Google Play Store aracılığı ile uygulamaları edinebilirken iOS tabanlı cihazlar iTunes Store aracılığı ile uygulama edinebiliyorlar. Umay Ajans olarak biz her iki platforma oldukça hakimiz ve bugüne dek geliştirdiğimiz onlarca mobil uygulama ve arayüz tasarımları ile sektörde önde gelen firmalardan biriyiz.


Mobil Uygulamalar ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda
Butik çalışmalara yoğunlaşan, öncesinde ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerin arkasında duran, genç ve dinamik bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Umay Ajans; Yaratıcı, yenilikçi, basitliği ve sadeliği ön planda tutmaya çalışan ve bunu yaparken kullanıcı deneyimini göz ardı etmeyen tasarım ajansıdır.
İletişim Formu

Mesajınız gönderildi, vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.