Kurumsal Kimlik Tasarımı

kurumsal-kimlik-tasarimi

İşletmenize veya şahsınıza özel olarak hazırlanacak kurumsal kimlik tasarımı ile dünya çapında bir marka oluşturabilecek ve tüm baskı dosyalarınızı elde edebileceksiniz.

Umay Ajans olarak bizler kurumunuzun kimliğine, yansıttığı değerlere, ön planda ve arka planda taşıdığı mesajlara büyük önem veriyoruz ve bu bilinç ile oluşturduğumuz tüm kurumsal kimlik tasarımlarına hayat vermeye çalışıyoruz. Kurumsal Kimliğin; logo, kartvizit, antetli gibi sıradan tasarım ögeleri ile yetinmeyeceğini, kuruma özel kurumsal kimlik oluşum kitabı oluşturulmayı hak eden bir çalışma olduğuna inanıyor ve her anlamda gurur duyulacak bir çalışma olması için çabalıyoruz.

Umay Ajans bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz ile matbaa aşamaları dahil tüm işlemleri tek bir kaynaktan yürüterek süreci hızlandırıyor ve Pantone T-Shirt’lerimiz ile, Helvetica duvar saatimiz ile sürekli yeni tasarım öğelerinden ilham alarak yaptığımız çalışmalara hayat veriyoruz.


Kurumsal Kimlik Tasarımı ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda
Butik çalışmalara yoğunlaşan, öncesinde ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerin arkasında duran, genç ve dinamik bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Umay Ajans; Yaratıcı, yenilikçi, basitliği ve sadeliği ön planda tutmaya çalışan ve bunu yaparken kullanıcı deneyimini göz ardı etmeyen tasarım ajansıdır.
İletişim Formu

Mesajınız gönderildi, vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.