Arama Motoru Optimizasyonu

arama-motoru-optimizasyonu

İngilizce tam karşılığı Search Engine Optimization (SEO) olan bu hizmetimiz ile birlikte web sitenizi ve ürünlerinizi arama motoru sorgulamalarında en üst sırada görebilmeniz artık hayal değil.

Günümüzde web sitelerinin ziyaretçi akışını sağlayan en büyük yardımcı etken arama motorları ve bu doğrultuda arama motorları içerisinde elde edilecek ilk sayfa sorguları ile büyük ziyaretçi hedeflerine ulaşmak oldukça mümkün. Yapacağımız SEO çalışmaları ile web sitelerinizi, ürünlerinizi, viral çalışmalarınızı üst sıralara taşıyoruz ve bunu yaparken geçici çözümleri kullanmaktan ziyade kalıcı ve sürekliliği olan çalışmaları tercih ediyoruz.

Sadece bu konu için özel eğitim almış profesyonel kadromuz ile kendimize güvenimiz tam. Referans olarak verebileceğimiz her kategoride bir çok marka / kurum ve kişi ile çalışmalar yaptık ve yapılan bu çalışmalardan elde ettiğimiz tüm tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu‘nun sadece basit ve bilinen yöntemler ile yapılmadığını çok iyi biliyoruz ve katıldığımız seminerlerden, aldığımız özel 1’e1 eğitimlerden, uzun zaman süreçleri içerisinde elde ettiğimiz derin tecrübelerden kaynaklı büyük bir hazineye sahibiz.

Artık firmanızın / şahsınızın en üst sıralarda yer alması hayal değil ve bunu sizinle birlikte gerçekleştirmek istiyoruz.


Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda
Butik çalışmalara yoğunlaşan, öncesinde ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerin arkasında duran, genç ve dinamik bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Umay Ajans; Yaratıcı, yenilikçi, basitliği ve sadeliği ön planda tutmaya çalışan ve bunu yaparken kullanıcı deneyimini göz ardı etmeyen tasarım ajansıdır.
İletişim Formu

Mesajınız gönderildi, vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.